Sozer Hukuk bürosu olarak müvekkillerimize gerekli avukatlık hizmetinin yanı sıra ücretsiz danışmanlık hizmeti de vermekteyizdir. Birçok kişi ücretsiz danışmanlık hizmeti almak için Sozer Hukuk Bürosu’nu tercih etmektedir. Hukuk büromuza kadar gelen misafirlerimiz iyi bir şekilde ağırlanmakta ve gerekli bilgi verilmektedir. Ücretsiz danışmanlık hizmetinden herkes faydalanabilmekte ve konuyla ilgili kafa karışıklıkları giderilmektedir.

Açık ve son derece belirgin olan sorular, tatmin edici cevaplar ile yanıtlanmaktadır. Bir ücret ödemekten çekinenler, avukata danışmaktan çekinmekte ve yetkili olmayan kişilerden yanlış bilgiler edinmektedir. Gerekli hukuki bilgi ve tecrübeye sahip olan avukatlarımız, ücretsiz danışmanlık hizmetini herhangi bir ücret talep etmeden vermektedir. Hukuk sistemimizin karmaşık bir yapıya sahip olmasından dolayı herkes danışmanlık hizmeti alma ihtiyacı hissetmektedir.

Hukuki bir problem ile karşı karşıya kalan herkes danışmanlık hizmetinden faydalanabilmektedir. Mesai saatleri içerisinde avukatlarımız, danışmanlık hizmeti dahilinde bütün hukuki problemlerle ilgilenmektedir. Ücretsiz danışmanlık, bütün hukuki problemlere yanıt vermemekle birlikte kısa sürmektedir. Bu nedenle ücretli bir şekilde alınacak danışmanlıkta, hukuki süreç daha iyi arz edilmektedir.

Hiçbir abonelik ve ücret talep edilmeyen ücretsiz danışmanlıkta, herhangi bir gizli masraf çıkmamaktadır. Ücretsiz danışmanlıktan yararlanan kişiler konunun dışına çıkmamalı ve sorularını net bir şekilde aktarmalıdır. Ücretsiz danışmanlık hizmetinde detaylara inilerek bilgi verilmemekte, verilen bilgiler oldukça yüzeysel olmaktadır. Sorunların çözümünde ücretli bir şekilde danışmanlık hizmetinden faydalanmak, yarar sağlamaktadır. Kendi için önemli bir konu olduğunu düşünenler, mutlaka avukatlarımız ile yüz yüze görüşme gerçekleştirmelidir.